

Een snellader aan een scherpe prijs, ideaal om je accu pack van je RTR model sneller op te laden. Deze kan Ni-Mh accu packs en Li-Po's laden.
Safe payment options
Fast shipping by DPD
Available for contact from 18h till 22h
De MEGA 50 AC lader is een betaalbare en veelzijdige AC-lader die gebruikt kan worden om Lithium powerpacks van 2S tot 4S of NiMH powerpacks van 6 tot 8 cellen op te laden.
De laadstroom is instelbaar van 1 tot 4A en de batterij chemie type LiPo, LiFe, LiHV of NiMH.
De MEGA 50 combineert kwaliteit, waarde en prestaties om aan al uw laadbehoeften te voldoen.
De LED-indicatoren geven duidelijk de laadstatus aan, de schakelaar selecteerbare laadstroom en de 1-knops start/stop maken de werking van de lader tot een fluitje van een cent.
Het sterk ingebouwde 50W laadcircuit zal uw laadtijden drastisch verminderen in vergelijking met de eenvoudige RTF/RTR 's nachts of muurlader standaard geleverd met de meeste van de RC kits.
Specification: AC Input 100-240V
Battery Type LiPo/LiFe/LiHV/NiMH Cell
Count LiPo/LiFe/LiHV: 2-4S
NiMH: 6-8S
Charge Current 1A/2A/3A/4A ± 10% Cell Terminate Voltage LiPo: 4.2V ± 0.02V / LiFe: 3.6V ± 0.02V LiHV: 4.35V ± 0.02V / NiMH: -?V Circuit Power 50W Current Drain for Balancing 300mA Dimension 69x110x40mm Weight 220g